Co ja mam z tobą zrobić - stoliknajuz.pl?

Najlepiej utworzyć konto użytkownika i zalogować się…

Drodzy Czytelnicy, zgodzicie się ze mną, że trudno jest znaleźć coś czego jeszcze nie ma w sieci Internet.  Mamy mnóstwo stron informacyjnych, usługowych, korporacyjnych, ciężko pokusić się o  podział, który obejmowałby wszystkie klasyfikacje.  Jedno mogę Wam jednak powiedzieć, stoliknajuz.pl to innowatorskie i jedyne w swoim rodzaju rozwiązanie umożliwiające przygotowywanie atrakcyjnych ofert kulinarnych przez restauratorów oraz ofert dających szansę na sprzedaż jedzenia, które najprawdopodobniej zmarnowałoby się na koniec dnia.

Jak to jest możliwe, zaraz postaram się o tym napisać.  Zacznę od krótkiej prezentacji dwóch funkcjonalności, które są wiodącymi po otworzeniu portalu stoliknajuz.pl.

Pierwsza to oczywiście "Oferty Last Minute":

Tutaj znajdziecie te wszystkie wspaniałe kulinaria, o których już się wcześniej rozpisywałem, rezerwując interesującą Was ofertę.

Jak to zrobić, no to od początku, wybieramy link stoliknajuz.pl, następnie klikamy w interesująca nas województwo.

Póki co działamy na terenie Łodzi i przyległych miejscowości, zamierzamy jednak swoją aktywnością objąć cały kraj.  Wracając jednak do tematu.  Następnie najlepiej jest zaakceptować „Politykę Cookies”, pojawiającą się regularnie w lewym dolnym rogu ekranu (tak przynajmniej wygląda to u mnie) 😊.

 

A teraz czas na konto i subskrypcję stoliklettera.🤗  Wybieram więc „hamburgera” i idę dalej.

Po prawej stronie pojawi się okienko, w którym wybieramy „Rejestracja klienta – strefa gościa

 

 

Wypełniając wymagane pola (postępowanie jest bardzo intuicyjne) i potwierdzając wymagana regulaminy, otrzymasz możliwość wybierania, a przecież o to w tym wszystkim chodzi 👍.  Wybierania spośród wielu ofert, również tych „Zero Strat”.

 

Szczegółowe instrukcje postępowania, o ile to będzie konieczne, znajdziesz w „Centrum pomocy”, na dole strony.

 

Oczywiście zawsze możesz do nas napisać lub zadzwonić jeśli chciałbyś zwrócić naszą uwagę na któryś z aspektów funkcjonowania stoliknajuz.pl 🤝.  Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi 👌.  A jeszcze jedno nasz Stolikletter!  Chcąc być na bieżąco z nowościami, budującej się właśnie społeczności zasubskrybuj go koniecznie.